Nowoczesna opieka zdrowotna dla wszystkich Amerykanów

Redaktorzy poprosili senatora Johna McCaina, republikańskiego kandydata na prezydenta i senatora Baracka Obamę, demokratycznego kandydata na prezydenta, aby opisali swoje plany reformy amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej. Ich stwierdzenia są następujące. W celu dokładniejszego zapoznania się z ich stanowiskami, Journal i Harvard School of Public Health wsparły Perspektywiczny Roundtable 12 września 2008 r., Zatytułowany Health Care in the Next Administration i obejmujący starszych doradców ds. Polityki zdrowotnej Davida Cutlera dla senatora Obamy i Gail Wilensky dla senatora McCaina. Film z sympozjum można obejrzeć na stronie www.nejm.org.
Lekarze i inni pracownicy służby zdrowia pracują w nadzwyczajnych czasach i mają niezrównane zdolności, ale coraz częściej nasz system opieki zdrowotnej staje na drodze ich zdrowej oceny medycznej. Zwiększenie liczby nieskompensowanych obciążeń związanych z opieką, przepisów administracyjnych i decyzji ubezpieczyciela w nieodpowiedni sposób wpływa na praktykę lekarską. Waszyngton wysyła dyktaty, ale nie ma pomocy.
Teraz potrzebujemy reformy służby zdrowia. Wszyscy Amerykanie powinni dysponować wysokiej jakości, przystępną cenowo opieką medyczną, która poprawi zdrowie i zmniejszy obciążenia dla dostawców i rodzin. Reforma musi podkreślać zapobieganie, a nie tylko leczenie chorych; zmniejszyć liczbę błędów medycznych i roszczeń dotyczących nadużyć; i ponownie sprawić, by praktyka lekarska była satysfakcjonująca. Wierzę, że dzięki współpracy możemy zrealizować te cele.

Mój plan opieki zdrowotnej ma trzy główne założenia. Po pierwsze, wszyscy Amerykanie powinni mieć dostęp do korzyści płynących z nowoczesnej medycyny. Raz na zawsze musimy zadbać o to, aby ten wspaniały kraj był zgodny z jego ideałami i zapewniał wszystkim Amerykanom dostęp do wysokiej jakości i przystępnej opieki zdrowotnej. Po drugie, musimy wyeliminować odpady, które nękają nasz system medyczny – warstwy biurokracji, które nie służą celom, powtarzające się testy i procedury, które są wykonywane, ponieważ odpowiednie informacje nie są łatwo dostępne, a lekarze zapewniają niepotrzebną opiekę z obawy przed pozwem. Po trzecie, potrzebujemy infrastruktury zdrowia publicznego, która współpracuje z naszym systemem medycznym, aby zapobiegać chorobom i poprawiać zdrowie.
Możemy współpracować, aby uzyskać zagwarantowany dostęp do opieki medycznej podczas mojej pierwszej kadencji. Każdego dnia rozmawiam z pracowitymi Amerykanami, którzy martwią się o płacenie rachunków za usługi medyczne i otrzymywanie i utrzymywanie ubezpieczenia zdrowotnego dla swoich rodzin. Oprócz codziennej niesprawiedliwości jest to po prostu kosztowne i nieskuteczne, aby opiekować się ludźmi tylko wtedy, gdy zachorują. Byłem zaangażowany w rozwiązywanie tego problemu od czasu, gdy po raz pierwszy rozpocząłem w życiu publicznym i jestem zdeterminowany, aby to sprawdzić.
Zgodnie z moim planem, jeśli pacjenci tacy jak ubezpieczenie mają, zachowują go i nic się nie zmienia, z wyjątkiem obniżenia kosztów. Dla tych, którzy są pominięci lub mają ubezpieczenie niższego standardu, mój plan będzie oferował wybór niedrogich planów ubezpieczenia zdrowotnego. Dzięki krajowej wymianie ubezpieczeń zdrowotnych osoby bez ubezpieczenia na podstawie zatrudnienia lub pracujące w małych firmach będą miały możliwość wyboru prywatnych polis ubezpieczeniowych o stawkach zbliżonych do stawek oferowanych przez duże firmy. Aby promować konkurencję wśród ubezpieczycieli, udostępnimy pacjentom nowy wariant planu publicznego, zapewniający taki sam zakres usług, jaki jest oferowany członkom Kongresu i ich rodzinom.
Wszystkie firmy ubezpieczeniowe będą musiały wziąć wszystkich, niezależnie od historii choroby
[więcej w: nerczyca lipidowa, betatronic, priorix cena ]

Powiązane tematy z artykułem: betatronic nerczyca lipidowa priorix cena