Dostęp do jakości i przystępnej opieki zdrowotnej dla każdego Amerykanina cd

Kiedy Amerykanie mówią o moim lekarzu , będzie to znowu oznaczać, ponieważ nie będą musieli zmieniać się z jednego lekarza lub jednej sieci na drugą za każdym razem, gdy zmieniają pracodawców. Żadnemu Amerykaninowi nie powinno się odmawiać dostępu do niedrogiego ubezpieczenia tylko z powodu wcześniejszego stanu, takiego jak rak. Będę współpracować z państwami, aby stworzyć plany gwarantowanego dostępu, które zapewnią wysokiej jakości ochronę, z rozsądnymi limitami składek, dla tych Amerykanów i dodatkową pomoc dla osób o niskich dochodach.
Nasz system deliktów jest zaproszeniem do niekończących się, lekkomyślnych procesów sądowych przez doświadczonych prawników, którzy wykorzystują zarówno pacjentów, jak i lekarzy. Rozumiem, że strach przed procesami sądowymi nie tylko zmusza lekarzy do wykonywania zbędnych testów, ale także często zatruwa relacje między pacjentami i lekarzami. Właśnie dlatego jestem konsekwentnym zwolennikiem ustawodawstwa dotyczącego reformy odpowiedzialności medycznej i uważam, że musi to być główny aspekt wszelkich wysiłków na rzecz reformy opieki zdrowotnej.
Reforma systemu opieki zdrowotnej jest zbyt ważnym zagadnieniem, aby jedna osoba lub jedna strona radziły sobie samodzielnie, a ja mam doświadczenie w pracy ponad partyjnymi liniami, aby stawić czoła wielkim wyzwaniom i zmienić sposób, w jaki Waszyngton działa. Rozpoczynając od umieszczenia lekarzy i pacjentów w centrum decyzji dotyczących opieki zdrowotnej, możemy zreformować amerykański system w sposób, który chroni jakość opieki, a jednocześnie czyni ją przystępną i dostępną dla wszystkich.
Nie sądzę, aby reforma naszego systemu opieki zdrowotnej oznaczała wydawanie uciążliwych mandatów, które odstraszają amerykańskie rodziny od prywatnego ubezpieczenia i tworzenia nowych biurokratycznych rządów, które przełożą się na wyższe podatki, mniejsze płatności dla dostawców i długie oczekiwania. Kluczem do prawdziwej reformy jest wzmocnienie relacji lekarz-pacjent i zapewnienie amerykańskim rodzinom większych możliwości w zakresie opieki o wysokiej jakości i przystępnej cenie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0807607) został opublikowany na stronie www.nejm.org 24 września 2008.
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: budinpol, dakol dębica, elocom opinie ]

Powiązane tematy z artykułem: budinpol dakol dębica elocom opinie