Nowoczesna opieka zdrowotna dla wszystkich Amerykanów cd

Będę rozwijać niezależny krajowy instytut do pracy ze społecznością medyczną w celu oceny i rozpowszechniania informacji na temat porównawczej skuteczności leków, urządzeń, metod leczenia i procedur. Będę inwestować w programy, w tym spłatę pożyczek, stypendia szkoleniowe i ulepszony zwrot kosztów dla dostawców, aby zachęcić młodych lekarzy do wejścia do podstawowej opieki zdrowotnej. Będę również odnawiał nasze zaangażowanie w inwestowanie w badania biomedyczne, które ucierpiały z powodu administracji Busha.
Na koniec zajmuję się błędami lekarskimi, mając przede wszystkim na celu zapobieganie błędom medycznym. Poprzez znaczne inwestycje w technologie informacyjne i wspierające podejmowanie decyzji oraz inne inicjatywy związane z bezpieczeństwem pacjentów, zredukujemy rodzaje błędów medycznych i niedopatrzenia, które prowadzą do procesów sądowych. I jestem otwarty na dodatkowe środki mające na celu ograniczenie przypadków nadużyć i zmniejszenie kosztów ubezpieczenia nadużyć. Musimy ponownie nagrodzić praktykę medycyny.
Zapobieganie jest również główną częścią mojego planu reform. Pracownicy służby zdrowia mogą zrobić tylko tyle; Pacjenci, pracodawcy i społeczności wszystkie mają udział w pomaganiu nam w rozpoczęciu zdrowego i utrzymania naszego zdrowia. Pacjenci muszą wzmóc wysiłki, aby rzucić palenie, zacząć ćwiczyć i jeść prawidłowo, aby utrzymać prawidłową wagę. Pracodawcy muszą inwestować w zdrowe miejsca pracy i pomagać swoim pracownikom w utrzymaniu aktywnego, zdrowego stylu życia.
Rząd również odgrywa rolę. Udostępnię nowe fundusze na programy społecznościowe, których celem są priorytetowe problemy zdrowia publicznego, takie jak palenie tytoniu i otyłość. Będę również nagradzać inicjatywy promujące zdrowie i profilaktykę w szkołach i miejscu pracy, które zwiększają liczbę szczepień i ćwiczeń fizycznych oraz umożliwiają dostęp do zdrowej żywności w stołówkach i automatach. Wreszcie będę współpracować z władzami stanowymi i lokalnymi w celu stworzenia spójnej, skoordynowanej krajowej strategii zdrowia publicznego.
Te wybory będą miały ogromne konsekwencje dla opieki zdrowotnej w naszym kraju. Jako prezydent zmodernizuję nasz system opieki zdrowotnej i zagwarantuję, że wszyscy Amerykanie będą mieli dostęp do wysokiej jakości i przystępnej opieki medycznej. Wierzę, że dzięki pomocy i współpracy, szczególnie od tych, którzy ciężko pracują, aby utrzymać nas w zdrowiu, możemy wprowadzić reformę opieki zdrowotnej w życie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0807677) został opublikowany na stronie www.nejm.org 24 września 2008.
Powołując się na artykuły (14)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: sumamed dawkowanie, betatronic, corimp ]

Powiązane tematy z artykułem: betatronic corimp sumamed dawkowanie