Dostęp do jakości i przystępnej opieki zdrowotnej dla każdego Amerykanina

Redaktorzy poprosili senatora Johna McCaina, republikańskiego kandydata na prezydenta i senatora Baracka Obamę, demokratycznego kandydata na prezydenta, aby opisali swoje plany reformy amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej. Ich stwierdzenia są następujące. W celu dokładniejszego zapoznania się z ich stanowiskami, Journal i Harvard School of Public Health wsparły Perspektywiczny Roundtable 12 września 2008 r., Zatytułowany Health Care in the Next Administration i obejmujący starszych doradców ds. Polityki zdrowotnej Davida Cutlera dla senatora Obamy i Gail Wilensky dla senatora McCaina. Film z sympozjum można obejrzeć na stronie www.nejm.org.
Amerykanie zasługują na przywództwo w zakresie realnej reformy systemu opieki zdrowotnej, która zapewnia dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej i kończy spiralne koszty. Ale droga do reform nie prowadzi przez Waszyngton i jest niezwykle drogim, biurokratycznym, kontrolowanym przez rząd systemem. Wszyscy jesteśmy splątani z istniejącą biurokracją na tyle, aby wiedzieć, że takie podejście zmniejszyłoby, a nie poprawiło, jakość. Naszym wyzwaniem jest ochrona i poprawa opieki, jaką zapewniają lekarze, pielęgniarki i szpitale, przy jednoczesnym zwiększeniu dostępności i przystępności ubezpieczenia zdrowotnego dla Amerykanów. Wierzę, że możemy to zrobić w prosty, ale skuteczny sposób: przywracając lekarzy i pacjentów do centrum decyzji w zakresie opieki zdrowotnej.

Uważam, że punktem wyjścia dla każdej reformy systemu opieki zdrowotnej musi być przywrócenie relacji lekarz-pacjent. Podzielam ten sam cel, co lekarze naszego narodu: zapewnić najlepszą opiekę wszystkim. Amerykanie chcą systemu opieki zdrowotnej, który pozwoli każdemu pozwolić sobie na leczenie i opiekę profilaktyczną, której potrzebują, i spokój ducha, który towarzyszy świadomości, że są objęci ubezpieczeniem.
U podstaw naszego systemu opieki zdrowotnej leży wiele problemów związanych z kosztami i dostępem. Rosnące koszty szkodzą tym, którzy mają ubezpieczenie, przez co utrzymanie ich jest droższe. Boli tych, którzy nie mają ubezpieczenia, przez co jeszcze trudniej je zdobyć. Rosnące koszty opieki zdrowotnej szkodzą zarówno pracodawcom, jak i samozatrudnionym. I w końcu grożą poważną i trwałą szkodą całej amerykańskiej gospodarce.
Popieram kompleksowe i integracyjne podejście do obniżania kosztów i reformowania naszego systemu opieki zdrowotnej, koncentrując się na czterech filarach:
Dostęp i możliwość wyboru: Każdy Amerykanin powinien mieć dostęp do wysokiej jakości i przystępnego cenowo zakresu swojego wyboru, w tym do utrzymywania obecnego zasięgu. Rodziny amerykańskie – a nie biurokraty rządowe czy firmy ubezpieczeniowe – powinny wybrać zakres, który najlepiej odpowiada ich unikalnym potrzebom.
Jakość: Wzmocnienie jakości opieki zdrowotnej wymaga promowania badań i opracowywania nowych modeli leczenia, promowania dobrego samopoczucia, inwestowania w technologię i zapewnienia Amerykanom lepszych informacji na temat jakości.
Przystępność: potrzebujemy prawdziwej konkurencji w sektorze zdrowia, aby zapewnić, że firmy farmaceutyczne, szpitale i wszystkie inne aspekty systemu opieki zdrowotnej odpowiadają potrzebom rodzin amerykańskich. Nagradzając jakość, promując profilaktykę i zapewniając opiekę zdrowotną bardziej skutecznie i wydajnie, możemy zapewnić, że wszyscy Amerykanie mogą sobie pozwolić na pokrycie kosztów opieki zdrowotnej według własnego wyboru.
Przenośność i bezpieczeństwo: Musimy pozwolić Amerykanom zachować ubezpieczenie zdrowotne, przechodząc z pracy do pracy lub pracy, a my musimy chronić bezpieczeństwo ekonomiczne Amerykanów przed nieprzewidzianymi zdarzeniami zdrowotnymi, rozszerzając zakres ochrony ubezpieczeniowej i możliwości oszczędzania.
Lekarze i pacjenci rozumieją, że biurokracja – zarówno wewnątrz rządu, jak i w towarzystwach ubezpieczeniowych – często utrudnia efektywne świadczenie wysokiej jakości opieki
[przypisy: aksotronik, devikap ulotka, sumamed dawkowanie ]

Powiązane tematy z artykułem: aksotronik devikap ulotka sumamed dawkowanie