Dostęp do jakości i przystępnej opieki zdrowotnej dla każdego Amerykanina ad

Uważam, że możemy wykorzystać programy rządowe, takie jak Medicare, jako dźwignię zmiany, która poprawia jakość i obniża koszty, zamiast pozwalać, aby była przeszkodą w skutecznej opiece nad pacjentem. Rozumiem, że gdy Medicare ściska dostawcę w celu obniżenia kosztów opieki, rezultatem jest zniekształcenie opieki, jaką otrzymują pacjenci i wzrost cen dla wszystkich pozostałych. Krótko mówiąc, dostajesz to, za co płacisz. Musimy wspólnie pracować nad reformą Medicare, odchodząc od systemu, w którym biurokraci rządowi wybierają, ile płacą lekarze za fragmentaryczne usługi i w kierunku systemu, który nagradza skoordynowaną opiekę i wyższą jakość opieki dla seniorów.
Jednym z wyzwań, przed jakimi musimy stawić czoła w reformowaniu naszego systemu opieki zdrowotnej, jest znalezienie sposobów na utrzymanie zdrowia Amerykanów. Choroby przewlekłe – takie jak rak, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca i astma – stanowią trzy czwarte rocznego krajowego rachunku za opiekę zdrowotną. Często cierpienie wywołane przez te schorzenia można było zapobiec przez wczesne testy i badania przesiewowe, tak jak w przypadku raka jelita grubego i piersi. Tempo cukrzycy i chorób serca wzrasta również dzisiaj, wraz ze wzrostem otyłości w Stanach Zjednoczonych, nawet wśród dzieci i młodzieży.
Musimy stworzyć kolejną generację działań mających na celu zapobieganie chorobom przewlekłym, programom wczesnej interwencji, nowym modelom leczenia i publicznej infrastrukturze zdrowotnej. Musimy korzystać z technologii, aby dzielić się informacjami na temat najlepszych praktyk w opiece zdrowotnej, aby każdy lekarz był na bieżąco. Musimy przyjąć nowe programy leczenia i zachęty finansowe w celu promowania zdrowych nawyków wśród Amerykanów z najczęstszymi chorobami, takimi jak cukrzyca i otyłość, w celu poprawy ich jakości życia i zmniejszenia kosztów leczenia.
Chociaż podejmujemy kroki w celu obniżenia kosztów opieki zdrowotnej, musimy również poprawić dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Ważną częścią mojego planu jest zastąpienie obecnego zwolnienia z podatku od wartości ubezpieczenia zdrowotnego od podlegającego opodatkowaniu odszkodowania pracowników z nowym zwrotnym ulgą podatkową w wysokości 2,500 USD dla osób fizycznych i 5 000 USD dla rodzin. Rodziny mogą skorzystać z ulgi podatkowej, aby kontynuować ubezpieczenie na wypadek zatrudnienia lub znaleźć plan, który lepiej odpowiada ich potrzebom.
Rodziny, które dziś mają ubezpieczenie od pracy, zobaczą niewiele zmian i będą nadal utrzymywać aktualny zasięg. W rzeczywistości miliony amerykańskich rodzin z zasięgiem sponsorowanym przez pracodawcę będzie miało lepsze warunki w tym sprawiedliwym i sprawiedliwym systemie. Jednak po raz pierwszy kredyt zapewni pomoc osobom, które są zamknięte w systemie ubezpieczeń pracowniczych; będą mogli wybrać ubezpieczyciela lub inny rodzaj opieki zdrowotnej, a kredyt zostanie przesłany bezpośrednio na wybrany przez niego plan, aby pomóc w opłaceniu składek.
Istotną korzyścią tej reformy jest to, że pomoże ona zmienić całą dynamikę obecnego systemu opieki zdrowotnej, stawiając osoby i rodziny ponownie odpowiedzialnymi i zmuszając firmy ubezpieczeniowe do reagowania lepszymi usługami przy niższych kosztach. Pozwoli to również Amerykanom zabrać ze sobą opiekę zdrowotną, gdy zmienią pracę i pozwolą rodzinom pozostać z lekarzami i świadczeniodawcami z ich wyboru
[podobne: sumamed dawkowanie, bisacodyl czopki, elocom opinie ]

Powiązane tematy z artykułem: bisacodyl czopki elocom opinie sumamed dawkowanie